Hakkımızda

Şirketimiz;

Eray Sızdırmazlık Elemanları Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1997 yılında faaliyete başlamıştır. İş makinalarına yönelik hidrolik pnomatik sızdırmazlık elemanları( o-ring packing nutring ) ve hidrolik piston kitleri ihtiyaçlarını Ostim sanayi bölgesinde bulunan Osmanlı İş Merkezindeki 200 m2 satış ofisi ve Uzay Çağı Caddesindeki 1200 m2 deposu ile siz değerli müşterilerimize deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

 

Ana konumuz, iş ve inşaat makinalarının çalışan aksamlarına ait hidrolik ve pnömatik sızdırmazlık elemanları keçe o-ring conta, packing gibi aksamların ithalat ve pazarlaması olup, 15 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimimizi özel ve resmi kuruluşlarla paylaşmak, kalite, fiyat konusunda yardımcı olmaktır.

 

Otomotiv Ana ve Yan Sanayi, Demir-Çelik Endüstrisi, Hidrolik ve Pnömatik, Makine İmalatı, İş ve İnşaat Makineleri,  Traktör ve Tarım Aletleri, Gıda, İlaç, Kimya ve daha birçok sektörün ileri gelen firmaları, Karayolları, İl özel idareleri, DSİ, Belediyeler referans listemizi oluşturmaktadır.

 

Temsilcisi ve Distribütörü olduğumuz yerli ve yabancı firmalardan temin ettiğimiz malzemelerin tümü dünya standartlarındadır.

 

NOK, Simrit, CORTECO, Hallite, Trelleborg, CR, National, Stefa, Wurth, Parker, SKF, Sakagami, Merkel,NDK, Gapi, Duci, CENTAFLEX, Mico, WYS, KASTAS, SUPTEX, FEKO, SKT gibi firmaların iş makinaları sektörü için ürettikleri oring,keçe,kaplin,takoz,teflon ringler, fren aksamları,diyaframlar,oring kitleri, palet gergi kitleri, valf ve pompa kitleri,şanzuman ve fren kitleri ve bushing ler stoklarımızda orjinal,oem ve yerli olarak sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Felsefemiz;

Firmamızın ana amacı, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek teknik bilgi birikimimizi kullanıcılarla paylaşmak ve yüksek kaliteli, nitelikli ürünü uygun bir fiyata hızlı bir şekilde zamanında tüketiciye ulaştırmaktır. Her bir saniye Basketbol maçında olduğu gibi sizin için ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar önemlidir. Zaman kaybetmeden,  sızdırmazlıkta çözüm ortağınız olan bizlere ulaşınız.

Çalışma Saatleri

Deneyimli kadromuz ve hızlı servisimizle sizlerin her daim hizmetinizdeyiz. Firmamız Hafta içi sabah saat 8:30 – 18:00; Cumartesi 8:30 – 13:00 arası siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermektedir.

Submit

“ Kalite, Uygun Fiyat ve Guler Yuzlu Hizmet Icin Dogru Adres, ERAY Sizdirmazlik ”

Bize ulasmak icin; info@eraykece.com

Biz Kimiz?

Erhan AKAY

Genel Müdür

1986 yılından bu yana İş Makinaları yedek parça sektöründe olan ve iş makinaları sızdırmazlığı konusunda geniş bir tecrübe birikimi olan şirket müdürümüz, 1997 yılında ERAY Sızdırmazlık Elemanları Ltd. Şti firmasını kurarak çalışmalarını kendi firma çatısı altında devam ettirmektedir.

Utku AKAY

Yurtiçi ve Yurtdışı Satış Temsilcisi

.

Hilal UNLUTURK

Ön Muhasebe Temsilcisi

.

 

Ali AKTASCI

Lojistik ve Satın Alma Sorumlusu

.

Aydin NUMAN

Operasyonel İşlemler Sorumlusu

.

Muhasebe ve Finans Yönetmeni

.

Pazarlama Sorumlusu

.

.

.